Opinie i rekomendacje

Bardzo dziękujemy za zaufanie !

Wszystkie opinie są w 100% autentyczne!

Aby dodać rekomendację : link

Panie Małgorzata i Karolina to zgrany i wzajemnie uzupełniający się duet, a co najważniejsze skuteczny !
Ich doświadczenie i profesjonalizm sprawił , że sprzedaż naszej nieruchomości przebiegała spokojnie, uzyskaliśmy też bardzo dobrą cenę.
Gorąco polecam!

Ola Kruszewska

Do agencji nieruchomości Pani Małgorzaty i Pani Karoliny trafiłam z polecenia. Szukałam swojego pierwszego mieszkania, które z pomocą Pani Karoliny udało się znaleźć i z którego po prawie dwóch latach mieszkania jestem bardzo zadowolona. Ogromnie doceniam nie tylko profesjonalizm i wsparcie Pani Karoliny podczas dłuższej współpracy ale także życzliwość i dyspozycyjność. Najbardziej jednak to, że szukając mieszkania szczerze mi doradzała, tak by faktycznie ten pierwszy zakup był dla mnie tym trafionym. Serdecznie polecam współpracę z Panią Karoliną i w tym miejscu jeszcze raz dziękuję.

Katarzyna M.

To jest drugi raz, gdy korzystałem z usług agencji Pani Małgorzaty Borawskiej. Tym razem chodziło o sprzedaż mieszkania w czasie bardzo trudnym. Inflacja, kłopoty z uzyskaniem kredytu, nie mówiąc o innych problemach. Ale co to dla Pani Małgorzaty. Tylko profesjonalista poradzi sobie w takim czasie. Tak też się stało, mieszkanie sprzedane.
Jeżeli szukacie innych agencji nieruchomości, tracicie cenny czas.
Tylko z agencją Pani Małgorzaty sprzedaż mieszkania będzie prosta i łatwa.
Polecam z całego serca.
Pani Małgorzato, dziękuję za pośrednictwo i zaangażowanie.

Zbigniew Bartłomiejczyk

Z tym biurem sprzedaliśmy mieszkanie w atmosferze zen, natychmiast a jednak bezboleśnie, w miłej atmosferze, bezstresowo. Na każdym etapie. Odnieśliśmy wrażenie, że kupujący też. Pozostało miłe wrażenie. Cóż dodać. Do polecenia. Bezdyskusyjnie! 🙂

Leszek Jamiołkowski

Nie ma słów jakimi dało by się opisać to co Pani Karolina zrobiła dla nas. Znalazla nieruchomość, której w ogóle nie było na rynku. Prowadziła nas za rękę przez cały proces zarówno kupna jak i sprzedaży. Wspierała i pomagała na każdym kroku. Dzięki jej profesjonalnej wiedzy udało to się zrobić bardzo sprawnie i bez problemów. Z całego serca polecamy współpracę i dziękujemy za pomoc w odnalezieniu naszego wymarzonego mieszkania. Rodzina Z. 🙂

Magda Zawada

Z pełnym przekonaniem polecam sprzedającym/kupującym usługi Agencji Nieruchomości BORAWSKA&KOLLAT. Można liczyć na najwyższej próby profesjonalizm, rzetelność, szacunek dla klienta, dbałość o każdy szczegół oraz bardzo dobrą atmosferę na każdym etapie załatwiania spraw..

Grażyna Szwat

Bardzo rzetelna i profesjonalna obsługa. Zdjęcia mieszkania adekwatne do rzeczywistości. Kontakt bezproblemowy, wszelkie wątpliwości wyjaśniane na bieżąco. Pani Małgorzata dba o satysfakcję kupującego oraz dokładne rozwiązywanie spraw. Służy swoim doświadczeniem w prowadzeniu zagadnień zwiazanych z kupnem oraz pomaga przeprowadzić pierwsze etapy tuż po kupnie.
Zdecydowanie polecam, wszystko przebiega uczciwie, sprawnie i w miłej atmosferze. Bardzo doceniam, ze brane są pod uwagę prośby kupującego, nie tylko sprzedającego.

Agnieszka

Często się tak zdarza że to co odsuwa się myślami na później przychodzi wtedy gdy najmiej tego oczekujemy. Śmierć ojca z Coroną w czasie covid 19, przejęcie jego mieszkania, kłopoty związane z remontem na odległość 1100 km, w pracy panująca pandemia która także mnie nie ominęła. Wszystko to doprowadziło do tego że zamiast się cieszyć z przejętej po ojcu nieruchomości, czułam wielki balast na sobie z którym nie mogłam sobie poradzić. Kontaktując wiele agencji nieruchomości w W-wie trafiałam przeważnie na rozmówców zainteresowanych szybkim podpisaniem umowy. Dopiero rozmowa z Panią Małgorzatą Borawską pomogła mi podjąć właściwą decyzje. Pani Małgorzata nie tylko potrafi wysłuchać klienta ale także dobrze doradzić pozostawiając ostatnią decyzje klientowi. Ponieważ żyje i pracuje zagranicą musiała Pani Małgorzata w moim imieniu załatwic wszystkie formalności związane ze sprzedażą mieszkania. A było tego nie mało (tłumaczenie dokumentów na polski, terminy w urzędach, sądzie, i spółdzielni, załatwienie świadectwa charekterystyki energetycznej, przekazanie mieszkania, spisanie protokołu zdawczo-odbiorczego itp) Na tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować za bardzo ludzką i profesjonalną pomoc, za bardzo realną analizę i ocenę rynku i skuteczną reakcje na aktualną sytuacje. Nasz cel został w krótkim czasie osiągnięty.

Agnieszka

Profesjonalizm od początku do końca. Piękne zdjęcia mieszkania, pełny opis nieruchomości w ogłoszeniach na portalach internetowych, przyciągający uwagę baner. Spotkania z oglądaniem mieszkania w dogodnym czasie i serdecznej atmosferze. Niespodziewane problemy rozwiązywane od ręki. Polecona Pani Notariusz niezwykle kompetentna. I najważniejsze – poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie transakcji. Zdecydowanie polecam współpracę z Agencją i Panią Karoliną Kollat.

Monika

Pierwsza agencja z której naprawdę w 100% jestem zadowolony. Zostałem odciążony z wielu czynności koniecznych przy sprzedaży mieszkania, Pani Małgorzata wykazała bardzo dużo inicjatywy i udzieliła mi wielu mądrych rad jak najlepiej i najszybciej sprzedać korzystnie mieszkanie. Dużo pozytywnej energii, umiejętności negocjacji i pragmatyzmu, transakcja przebiegła szybko i komfortowo. Nie mogło być lepiej 🙂

Paweł

Mieszkanie znalazlam bardzo szybko, odpowiednia oferta zostala mi zaproponowana niemalze blyskawicznie i potem w krotkim czasie, profesjonalnie i szybko formalnosci zostaly zalatwione. Pani Malgorzata jest zawsze pod zasiegiem reki, jej gotowosc do pomocy i porady jest wyjatkowa. Bardzo jestem zadowolona z mojego mieszkania a szczegolnie dzieki pomocy profesjonalnej transakcja skomplikowana zmienila sie w przyjemna, polecam goraco!

Svetlana S.

Pani Malgorzata Borawska od 13 lat prowadzi wynajem mojego mieszkania w Polsce. Sama mieszkam na stale w Finlandi od 37 lat. W Polsce bywam bardzo rzadko, takze poszukiwalam agencji ktorej mozna zaufac. Zrobilam z Pania Malgorzata umowe poniewaz slyszalam dobre opinie. Teraz po 13 latach wynajmowania mieszkania, zdecydowalam sie sprzedac. Bez agencji Pani Malgorzaty byloby to bardzo trudne bo w Polsce bywam rzadko. Jestem bardzo zadowolona, Pani Malgorzata jest osoba konkretna, latwa we wsolpracy z klientem, bardzo rzetelna i pomocna. Zawsze jest latwo o kontakt z Pania, nigdy moje pytanie nie zostalo bez odpowiedzi. Polecam agencje Pani Malgorzaty Borawskiej takze dla osob mieszkajacych poza granicami Polski.

Agata Linna

Latem, w środku wakacji, chciałem sprzedać mieszkanie. Z wielu dostępnych na rynku agencji nieruchomości wybrałem Biuro pań Małgorzaty Borawskiej i
Karoliny Kollat. Informację jaką zamieściły na stronie internetowej, uznałem za wiarygodną a obie panie wydały się sympatyczne.
Co potwierdziły późniejsze kontakty osobiste. Do spotkania z panią Małgorzatą doszło już następnego dnia po pierwszym kontakcie telefonicznym. Prezentacja przedmiotu sprzedaży, ustalenie warunków, przekazanie kluczy. Od tego momentu wszystko potoczyło się błyskawicznie i praktycznie bez mojego udziału. Lokal zainteresowanym klientom pokazywały pani Małgorzata i Karolina a po trzech tygodniach od pierwszego kontaktu podpisywałem u notariusza umowę sprzedaży. Cała operacja sprzedaży, co tu dużo mówić dość stresująca, odbyła się
błyskawicznie, „bezboleśnie” i całkowicie po mojej myśli. Polecam Agencję pań Borawskiej i Kollat. Zawarcie z nią umowy to strzał w
dziesiątkę i gwarancja zadowolenia

Jerzy K.

Kolejna transakcja zrealizowana wspólnie z Agencją Borawska&Kollat. Dziękuję za pomoc, zaangażowanie i inicjatywę. Bardzo polecam!

Piotr Ciborowski

Bardzo szybko sprzedałam i kupiłam mieszkanie z pomocą pani Małgorzaty i pani Karoliny. Profesjonalizm, dyspozycyjność, doświadczenie, skuteczne działanie, kultura, elegancja, spokój, opieka od początku do końca całego procesu – a nawet później, bo Panie przysłały mi jeszcze fachowca, który na “cito” pomalował kupione mieszkanie oraz podały przydatne adresy np. do uszycia rolet. Obie Panie są przy tym bardzo sympatyczne – żal było się rozstawać! Bardzo polecam tę Agencję. Pani Małgorzato, Pani Karolino – jeszcze raz bardzo dziękuję! 

Agnieszka Radkowska

Pani Małgorzata bezboleśnie przeprowadziła mnie i Partnera przez proces kupowania mieszkania. Cierpliwie wyjaśniała wszystkie nasze wątpliwości, dopilnowała wszystkich niezbędnych formalności. Współpraca była przyjemnością. Po wielu nieudanych kontaktach z agencjami pośrednictwa, Pani Małgorzata wykazała się dużym profesjonalizmem i etyką pracy. Z całego serca polecam!

Pani Żaneta

Pani Małgorzata pomogła w kupnie mieszkania i załatwiła wszystkie formalności w sposób ekspresowy, profesjonalny i skuteczny, a wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Polecam!

Alicja Urbanik

Jestem bardzo zadowolona z mieszkania, także bardzo się cieszę, ze mi je Pani znalazła i przy tym tak trafiła w mój gust. Sama nie miałabym szans znaleźć taką ofertę 🙂 Pani Karolina działa bardzo sprawnie i komunikacja z nią jest bardzo wzorowa- ekspresowo reaguje na jakiekolwiek pytania, wątpliwości oraz jasno i przystępnie tłumaczy poszczególne części transakcji i dostępne opcje.

Justyna Kurzela

Skorzystaliśmy z usług p. Małgorzaty właśnie dzięki dużej ilości pozytywnych opinii. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, p. Małgorzata to bardzo profesjonalna i rzetelna osoba, sprawnie przeprowadziła nas przez cały proces sprzedaży mieszkania aż do momentu oddania kluczy. Szczerze polecamy usługi tego biura nieruchomości! 🙂

Urszula Bogaciel

Szczerze polecam współpracę z panią Małgorzatą, ze względu na szybkość i sprawność działania, świetną organizację oraz po prostu dobry kontakt. Choć nasz sprawa nie była prosta, p. Małgorzata udzielała wskazówek i rad, które znacznie przyspieszyły załatwianie formalności i zawarcie finalnej transakcji. Do samego końca pilnowała wszystkich naszych dokumentów i terminów. Była też dyspozycyjna, zawsze pod mailem / telefonem. W przyszłości chętnie skorzystamy ponownie.

Dagmara Maciuszko

Pani Małgorzato, jeszcze raz chciałam podziękować za owocną współpracę. Dzięki Pani profesjonalizmowi w ekspresowym czasie udało nam się jedno mieszkanie wynająć a drugie sprzedać. Jestem w 100% zadowolona, także z czystym sumieniem mogę polecić agencje Borawska&Kollat.

Jolanta Goś

Do agencji trafiłam dzięki rekomendacji mojej przyjaciółki. Powierzyłam do sprzedaży mieszkanie, z którego zbyciem borykałam się od kilku miesięcy. Wszystko poszło jak p maśle. kiedy agencja wzięła sprawy w swoje ręce.. Mieszkanie zostało sprzedane szybko. Najważniejsze jednak to spokój, który zapewniła mi Pani Małgorzata, związany z profesjonalizmem, świetną znajomością zakresu działania. Wszystkie moje, nawet najgłupsze pytania , doczekały się odpowiedzi. Bardzo ważny jest też dobry przepływ informacji.Działania Pani Małgorzaty oceniam na szóstkę. Jestem bardzo zadowoloną klientką.

Małgorzata Brudzyńska

Współpraca z Panią Karoliną jest lepsza niż rewelacyjna! Cała tranzakcja została dokonana w expresowym tempie, Pani Karolina wszystko zrobiła w 100% spełniając moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie, przejęcie wszelkich obowiązków spoczywających na sprzedającym. Dziękuję i polecam serdecznie.

Marcin Sobański

Barbara Ramos

To już mój drugi kontakt z tą agencją i chcę potwierdzić, że słowa o profesjonalizmie nie są słowami rzucanymi na wiatr. Pani Anna w pełni odpowiedzialna , kompetentna,a przy tym bez zbędnego narzucania się. Bardzo dziękuję za Jej pomoc w wyszukaniu lokalu na wynajem.

Anna Szypusińska

Potwierdzam profesjonalizm i doświadczenie Pani Małgorzaty. Sprzedaż domu przeprowadzona fachowo, sprawnie, nieuciążliwie. Obsługa administracyjna i “papierkowa” przebiegła bardzo sprawnie. Fundamentem współpracy jest możliwość zaufania, jakim warto obdarzyć Panią Małgorzatę. Polecam.

Maryla Gańko

Najlepszy pośrednik nieruchomości z którym mieliśmy do czynienia – a było tego sporo, gdyż szukaliśmy odpowiedniej nieruchomości ponad 3 lata i przerobiliśmy ponad 20 agencji z południowych okolic Warszawy… Pani Gosia wręcz stawała na głowie aby dopiąć wszystko na ostatni guzik 🙂 Była bardzo pomocna i profesjonalna. Przed umową przedwstępną wyszły pewne komplikacje z drogą, które dzięki pomocy Pani Gosi udało się rozwiązać. Serdecznie polecamy i na pewno będziemy wracać!

Bartłomiej Trojan

Pani Małgorzata jest bardzo kompetentna, pomaga z wielkim zaangażowaniem. Pomogła mi przejść przez całą transakcję bardzo szybko i sprawnie. Jest bardzo dyspozycyjna. Kontakt z Panią Małgorzatą był zawsze bardzo łatwy i przyjemny. Polecam współpracę z tą agencją i Panią Małgorzatą.

Anna Balant

Bardzo, bardzo polecam współpracę z Panią Karolina Kollat, która pośredniczyła w sprzedaży mieszkania. Pełen profesjonalizm w każdym calu, co nie wykluczyło ludzkiego-empatycznego podejścia. Klient zaopiekowany w 100%, świetna i szybka komunikacja, prowadzenie całej transakcji kompleksowo, od A do Z. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Szczerze polecam współpracę!

Emilia

Szybka sprawna i kompetentna, Pani Małgorzata Borawska z wielkim zaangażowaniem pomaga klientom przejść przez wszystkie skomplikowane i trudne etapy transakcji. Umie rozwiązać każdy problem i załatwić każda sprawę. Jest zawsze do dyspozycji klientów i cierpliwie tłumaczy im, co dla nich najlepsze (bo nie zawsze zdają sobie z tego sprawę). Najlepsza agencja, z jaka miałam do czynienia w Warszawie.

Anna Teresa Kowalewska

Kilka razy korzystałem z usług agencji pani Małgorzaty Borawskiej (kupno-sprzedaż oraz najem mieszkania). I za każdym razem byłem zadowolony. W moim odczuciu, do znalezienia klienta dochodziło szybko, dzięki wzmożonej pracy agencji. Bez zarzutu była pomoc w załatwianiu formalności do transakcji. Na wysokim poziomie była rzeczowość i kultura osobista, a wszystkiemu towarzyszył spokój. Dlatego zawsze polecam tę agencję rodzinie i znajomym.

Sławomir Bubicz

Bardzo uczciwe i rzetelne podejście do pracy. Przy okazji miły i stały bezproblemwy kontakt. Pełen profesjonalizm. Wszystko na czas i na korzyść klienta. Z czystym serecem polecam. Rzadkość.

Magda Trojanowska

Kultura, najwyższy profesjonalizm i oddanie klientowi na każdym etapie procesu sprzedaży mieszkania. Bezstresowe przeprowadzenie przez kontakty z nabywcą, świetna znajomość przepisów. Gorąco polecam.

Danuta Celińska-Cedro

Serdecznie polecam współpracę z Panią Małgorzatą Borawską wszystkim, którzy potrzebują wsparcia agencji przy sprzedaży mieszkania. Z mojego doświadczenia jest to bardzo profesjonalna obsługa na każdym etapie do ostatecznego podpisania umowy. Bardzo dobra komunikacja i duży komfort zwłaszcza jeśli samemu nie ma się możliwości aktywnego udziału w sprzedaży.

Grzegorz Piejka

Z czystym sumieniem polecam biuro nieruchomości Pani Małgorzaty. Długo wahałam się ze sprzedażą mojego mieszkania na Warszawskiej Woli. Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do sprawy, sprawiło, że mieszkanie sprzedane zostało w przeciągu tygodnia. Pracę oceniam bardzo pozytywnie na każdym etapie. Z pewnością drugi raz wybrałabym to samo biuro.

Agnieszka Daroszewska

Serdecznie polecam usługi Pani Karoliny Kollat. Zaszła potrzeba sprzedaży mieszkania zlokalizowanego ponad 300km od naszego aktualnego adresu zamieszkania. Pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście do sprawy sprawiło, że ograniczyliśmy wizyty w stolicy do absolutnego minimum a mieszkanie udało się sprzedać praktycznie w miesiąc. Szczególne podziękowania należą się za dopilnowanie kwestii formalnych i dyspozycyjność, współpraca z tak miłą osobą to prawdziwa przyjemność.

Jadwiga Lipok

Dziękujemy Pani Karolinie i Pani Małgorzacie za pomoc w wynajęciu mieszkania. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, dyspozycyjność. Pani Karolino ukłony za cierpliwość dla klienta 🙂 Po doświadczeniach z innymi agencjami 6+ w skali sześciostopniowej. Polecamy szczerze.

Monika i Wojtek

Z przyjemnością mogę wyrazić bardzo pozytywną opinię o tej Agencji. Pani Małgorzata Borawska jest osobą kompetentną, energiczną a przede wszystkim profesjonalistką z najwyższej półki. W krótkim czasie sprzedaliśmy mieszkanie, które z racji konieczności wykonania generalnego remontu, nie było szczególnie atrakcyjne. Pani Małgorzata bardzo aktywnie działała na rynku nieruchomości, co w efekcie przyniosło udaną transakcję a z mojej strony wymagało jedynie złożenia podpisu na akcie notarialnym. Szczerze polecam tę agencję .

Marek Sobczyk

Kolejny już raz korzystałem przy wynajmie mieszkania z usług Pani Małgorzaty Borawskiej, i jak zwykle jestem pod wrażeniem Jej skuteczności, profesjonalizmu i cierpliwości (można się poradzić o wszystko co związane z transakcją). Jest To osoba bardzo miła i kompetentna. Naprawdę serdecznie POLECAM współpracę z Panią Małgorzatą.

Piotr Rosłanowski

Serdecznie dziękujemy Pani Karolinie Kollat za pomoc. Dzięki jej zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi w niezwykle krótkim czasie udało nam się sprzedać mieszkanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z prowadzenia procesu sprzedaży od początku do samego końca, oraz dopilnowania przez Panią Karolinę całej strony formalnej. Przez cały czas była bardzo pomocna i zawsze dyspozycyjna. Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z Panią Karoliną Kollat.

Dagmara i Adam

Agencję polecił mi znajomy. Przed Panią Karoliną Kollat było bardzo trudne zadanie – znalezienie w krótkim czasie najemcy na nasze dotychczasowe biuro oraz znalezienie nowego biura na potrzeby naszej rozwijającej się firmy. Nie udałoby nam się przeprowadzić tej „operacji” bez profesjonalnej pomocy agencji. Pani Karolina doskonale zrozumiała nasze potrzeby. Szanowała mój czas prezentując mi wyłącznie budynki spełniające odpowiednie kryteria, jednocześnie przyprowadzając do naszego biura tylko poważnych, potencjalnych najemców. Podczas negocjacji z najemcami oraz wynajmującymi, mogłabym pozwolić sobie na „nieme” uczestnictwo w nich. Wszystko co mówiła reprezentując naszą firmę było zgodne z ustaleniami, logiczne, dobrze umotywowane i przekonywujące. Nie była to najtańsza usługa, ale były to dobrze wydane pieniądze. Polecam agencję wszystkim wymagającym przedsiębiorcom ceniącym swój czas.


Magda Świerlikowska

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Karoliną. Cały proces zakupu mieszkania przebiegł szybko i bezproblemowo. Polecamy 


Paula Gabryś

Pani Małgorzata jest osobą bardzo profesjonalną, a przy tym cierpliwą i pomocną. Jest skutecznym agentem, bardzo szybko i sprawnie potrafi znaleźć chętnych do wynajmu. Pomaga przy wszystkich formalnościach i zawsze służy radą. Kilkakrotnie korzystałam z usług Agencji p. Małgorzaty i zawsze byłam bardzo zadowolona. Wszystkim właścicielom, jak i poszukującym nieruchomosci, z całego serca polecam Agencję Nieruchomości Małgorzaty Borawskiej.


Maria Karczewska

Gorąco polecam. Pani Karolina Kollat zapewniła nam profesjonalną i kompleksową usługę zachowując przy tym przemiłą atmosferę. Dzięki niej kupno pierwszego mieszkania okazało się dla nas czystą przyjemnością.


Karolina Sobczyńska

Zdecydowanie polecam firmę, niezwykle sprawnie, profesjonalnie przeprowadzona sprzedaż mieszkania. Ze względu na moje miejsce zamieszkania, z dala od sprzedawanej nieruchomości, mogłam liczyć na pomoc w załatwieniu wszelkich spraw związanych z mieszkaniem, co niezwykle ułatwiło mi sprzedaż. Zdecydowanie polecam.


Dorota Kukulska

Pani Małgorzata Borawska to wysokiej klasy profesjonalistka, błyskawiczna i skuteczna w działaniu, cechująca się kulturą osobistą, dyskrecją i taktem. W kilka tygodni od zgłoszenia znalazła kontrahenta i sfinalizowała transakcję.Szczerze polecamy współpracę z Panią Małgorzatą.


Magdalena i Marcin Kochańscy

Polecam serdecznie za indywidualne podejście do klientów, za elastyczne podążanie za ich potrzebami i możliwościami. Agencja wspiera także przy załatwianiu formalności. Warto skorzystać z ich usług przy kupnie/sprzedaży mieszkania!

Anna Thieme

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Małgorzatą Borawską, dzięki której podwójna transakcja sprzedaży mojego mieszkania oraz zakupu nowego została przeprowadzona sprawnie, w profesjonalny sposób i w miłej atmosferze. Na każdym etapie tych transakcji mogłam liczyć na fachowe i efektywne wsparcie oraz ogromne zaangażowanie. Panie Małgorzata Borawska wyszukała wiele ofert spełniających moje wymagania, co umożliwiło wybranie tego wymarzonego mieszkania, za co bardzo dziękuję.


Ewa Maszkowska

Wszystkim zdecydowanie polecam współpracę z panią Małgorzatą Borawską. Kilka miesięcy temu pośredniczyła w sprzedaży mojego mieszkania wykazując wysoką kompetencję, biorąc w swoje ręce wszelkie formalności, gwarantując zgodne z wymogami prawnymi przeprowadzenie transakcji. Również teraz mogę zwrócić się do niej z wszelkimi pytaniami dotyczącymi wątpliwości podatkowych itd. Bezcenna pomoc. Dziękuję.


Iwona Jakubowska-Branicka

Miałam bardzo skomplikowaną sytuację i bez pomocy agencji nie zdołałabym zrealizować tej transakcji. Dzięki fachowej pomocy i radom udało się znaleźć zainteresowane osoby, a następnie sprawnie przeprowadzić całą transakcję. Miałam wsparcie przez cały proces szukania potencjalnych nabywców i sprzedaży – do ostatecznego przekazania mieszkania. Fachowe podejście i życzliwość – POLECAM!

Agata Tomaszewska

Rzeczowo, konkretnie, zawsze z uśmiechem, p. Karolina pomaga w całym procesie, włącznie z podpowiedzią jak uzyskać odpowiednie dokumenty w urzędach. Dziękuję!


Roland Szylling

Agencję poleciła mi znajoma. Miałam do sprzedania dwa małe mieszkania. Udało się je sprzedać dzięki profesjonalnej i bardzo miłej obsłudze Agencji Nieruchomości Małgorzaty Borawskiej. Zdecydowanie polecam.


Kinga Czajkowska

Zdecydowanie polecamy firmę – Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy przy szukaniu mieszkania zawsze pełen profesjonalizm, agenci byli elastyczni i zgadzali się na umawianie w różnych porach, bardzo miła obsługa służąca pomocą merytoryczną i fachową. Pomogli nam świetnie wszystko załatwić. serdecznie polecam


Aneta Mróz

Współpracowałam z p. Karolina Kollat przy sprzedaży mieszkania i wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie i sprawnie. Sprzedaż odbyła się za pośrednictwem osoby upoważnionej notarialnie, sytuacja była niestandardowa, wszystko jednak odbyło się bez najmniejszych problemów, z dużym zaangażowaniem p. Karoliny. Pełen profesjonalizm, znajomość tematu, dyspozycyjność, zaangażowanie i kultura osobista. Serdecznie polecam !


Justyna Jarocińska

Szukałam mieszkania do wynajęcia w Warszawie, a dzięki Agencji zostałam profesjonalnie obsłużona. Widać było dbałość o to, aby obie strony – zarówno wynajmujący, jak i najemca były zadowolone i właściwie potraktowane. Uważam, że umowa jest fachowo skonstruowana i daje poczucie bezpieczeństwa. Proces był łatwy i szybki, a pani Małgorzata reagowała na wszystkie prośby i pytania z zaangażowaniem. Polecam panią Małgorzatę z całego serca i dziękuję!


Magdalena Stelmasik

Z prawdziwą przyjemnością mogę polecić Agencję. Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalna obsługa. Kupując mieszkanie na wtórnym rynku miałam wiele obaw. Jednak dzięki profesjonalizmowi działania, dbałości o szczegóły, dyspozycyjności Pani Karoliny oraz Pani Małgorzaty, właścicielki Agencji, moje obawy okazały się bezpodstawne. Kupno mieszkania i wszelkie formalności z tym związane przebiegły bardzo sprawnie w miłej i życzliwej dla obu stron atmosferze.


Ada Krzewicka

Bardzo zadowoleni jesteśmy z pomocy przy szukaniu mieszkania zawsze pełen profesjonalizm umawialiśmy się o różnych porach dnia zawsze agenci byli dopasowani bardzo miła obsługa pomoc merytoryczną i fachową gdy mieliśmy problemy formalne również pomogli nam świetnie wszystko załatwione jesteśmy bardzo zadowoleni serdecznie polecam


Łukasz

Kontakt dostałem do Pani Małgorzaty od kolegi, który był jej klientem. Przyznam szczerze, że profesjonalizm i zaangażowanie w procesie szukania klientów do kupna nieruchomości jest dla Pani Małgorzaty priorytetem. Potrafi zawsze odpowiednio doradzić w sprawach około towarzyszących co należy zrobić i gdzie się udać w celu zebrania wszystkich brakujących dokumentów. Jej stoicki spokój podczas rozmów finalnych jest dodatkowym i ogromnym atutem zapewniając stabilność całego spotkania. Polecam bo współpraca jest na najwyższym poziomie zarówno po stronie kupujących jak i sprzedających. Wszystko było przeprowadzone bardzo szybko i w 100% z zaangażowaniem się Pani Borawskiej.


Hubert W

W zeszłym roku nawiązałem współpracę w zakresie sprzedaży mieszkania.Przedstawiciel agencji dość szybko znalazł nowego kupca i wypośrodkował cenę zadowalającą obie strony.W/g.mnie agencja p.Małgorzaty Borawskiej jest bardzo pomocna zarówno dla sprzedających jak i kupujących,są godni zaufania i mogę szczerze agencję polecić.Pozdrawiam p.Małgorzatę.


Artur Piotr Mrozowski

Nawiązanie współpracy z Agencją Pani Małgorzaty Borawskiej było dla nas strzałem w dziesiątkę. Naszym opiekunem była p. Karolina Kollat. Pełna energii i entuzjazmu osoba, zagwarantowała nam profesjonalną obsługę transakcji.Potwierdzamy wysoką jakość wszelkich działań Pani Karoliny na każdym etapie sprzedaży mieszkania. Dostępna była dla nas przez 24h na dobę, była przy tym bardzo miła. Mieszkanie sprzedano sprawnie szybko i z wdziękiem:-). Polecamy współpracę z Panią Karoliną.


A i A Gawędzcy

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Karoliną z agencji nieruchomości Małgorzaty Borkowskiej. Pani Karolina okazała się kompetentnym-fachowym , rzetelnym i profesjonalnie przygotowanym a przede wszystkim cierpliwym agentem dzięki któremu szybko i bez żadnych komplikacji sprzedaliśmy mieszkanie. Jeszcze raz bardzo dziękuje Pani Karolinie za owocną współpracę.


Piotr Kurek

Jestem bardzo zadowolona.Panią Małgosię Borawską znalazłam w internecie sugerując się opiniami i szukając kameralnej agencji i w żadnym razie giganta. Mieszkanie sprzedało się sprawnie.Pani Małgosia przejęła sprawy i załatwiała wszystko. Pełen profesjonalizm , ciepłe podejście do klienta i zaangażowanie. DZIĘKUJĘ.


Małgorzata Dyja

Doradztwo kompletne. Bardzo dziękuję. Profesjonalizm w każdym calu.


Edward Krajewski

Dzięki dużemu zaangażowaniu Pani Małgosi udało nam się kupić mieszkanie w Warszawie. Jesteśmy spoza Warszawy zatem zorganizowanie przeglądu ofert na rynku następnie oglądania wybranych mieszań i wreszcie dogrania całej transakcji zakupu wymagało wiele pracy i przede wszystkim kunsztu organizatorskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzenia transakcji od jej początku do samego końca. Pani Małgosia na bieżąca odpowiadała na nasze zapytania i wątpliwości, służyła fachową radą i była z nami w kontakcie. Gorąco polecamy także w przypadku transakcji „na odległość”!


Agnieszka Z.

Polecam Panią Małgosię.Wraz z mężem kupiliśmy mieszkanie poprzez Agencję Pani Małgosi. Transakcja była problematyczna ale wspólnymi siłami udało się rozwiązać wszystkie problemy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam


Agnieszka Grochowska

Wraz z mężem kupiliśmy mieszkanie poprzez Agencję Pani Małgosi.Początki były trochę trudne ale dzięki spokojowi i profesjonalizmowi Pani Małgosi szybko i sprawnie sfinalizowaliśmy umowę.Polecam wszystkim Agencję Pani Małgosi i jeszcze raz dziękuję za pomoc.Ewa Choma


Ewa Choma

Wraz z mężem sprzedaliśmy mieszkanie poprzez Agencję Pani Małgosi. Transakcja nie należała do najprostszych i niejedna Agencja w Warszawie poległa już na jej samym początku. Na szczęście w porę natrafiliśmy na Panią Małgosię, która niczym nasz „Anioł Stróż” pomogła nam przebrnąć przez biurokracje, która w naszym przypadku naprawdę spędzała nam sen z powiek. Mieszkanie sprzedaliśmy wręcz błyskawicznie, za cenę , która nas interesowała , dzięki negocjacjom , które prowadziła w naszym imieniu Pani Małgosia. Szczerze polecam.


Paulina Lewandowska

 W wielu przypadkach sprzedaż mieszkania to nie tylko transakcja handlowa ale często sprawa staje się bardzo emocjonalna. Często z mieszkaniem które zbywamy łączy nas wiele wspomnień. Tak było w moim przypadku. Dzięki Pani Małgosi cała proces sprzedaży mieszkania w żaden sposób nie był uciążliwy. Świetne przygotowanie, profesjonalizm. To osoba której można zaufać i nie sprawdzać z pietyzmem każdego dokumentu, bo te są przygotowane należycie. Kontakt do Pani Małgosi otrzymałam od przyjaciół i sama już Panią Małgosię poleciłam.

Ania Łukasik

Pani Małgorzata to z pewnością najbardziej profesjonalny pośrednik nieruchomości z takim spotkałem się w Warszawie. Podpisywanie umowy przebiegało sprawnie, wszystkie dokumenty zostały przygotowane poprawnie, bardzo łatwo złapaliśmy kontakt(co jest ważne w tej branży) ponadto zawsze mogłem liczyć na wsparcie w drobnych kwestiach już po zakończeniu usługi co jest ogromnym plusem i potwierdzeniem na to, że Pani Małgorzata dba o swoich klientów i wykonuje swoje zadanie na 110%

Krzysztof Kulpa

Miałam dużo szczęścia kiedy znajomy polecił mi panią Borawską. Pani Małgosia przeprowadziła mnie przez cały proces najmu mieszkania co było dla mnie trudne gdyż jestem spoza Warszawy , moja wiedza odnośnie wynajmu i całego procesu była zerowa. Najważniejsze było dla mnie,że mogłam zostawić klucze od swojej nieruchomości w zaufanych rękach pani Borawskiej i spokojnie wrócić do domu. Przyjechałam do Warszawy jedynie na podpisanie umowy. Dzięki pani Małosi mam uroczych najemców i gorąco polecam tę firmę.

Małgorzata Kaźmierczak

I’m from France and that was a pleasure to deal with Karolina Kollat. She is very professional and available. The barrier of the country was not a problem and she always find solution. A perfect contact for a perfect Deal. Highly recommended !


Aurélien Denêtre

It was a great pleasure to work with Karolina Kollat! A very professional, responsive and proactive advisor in a search for a property that fit well my indicated requirements. And also, very supportive in negotiating a contract with the landlord. Highly recommended!


Alex Podvysotskiy

Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. Pani Małgorzata zajmowała się wynajęciem mojego mieszkania. I do jego wynajęcia doprowadziła!. Wsłuchiwała się w moje wymagania i wykazała wiele cierpliwości. Całość ‚operacji’ trwała krótko. Więc z czystym sumieniem polecam!


Hanna Kasprzyk

I wiele innych !

Call Now Button