Borawska & Kollat to Agencja Nieruchomości dla osób wymagających najlepszej obsługi – bez żadnych kompromisów.
Jesteśmy ekspertami Warszawskiego Rynku Nieruchomości.
Działamy szybko, skutecznie i z pełnym zaangażowaniem.
Pracujemy głównie “z polecenia”. W taki sposób dociera do nas aż 90% naszych wspaniałych Klientów.
Naszą główną obietnicą jest zaufanie – możecie Państwo całkowicie na nas polegać. 

Naszą misją jest zawsze być na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o jakość i zadowolenie każdego Klienta.  

Nasza praca znaczy dla nas coś więcej – dlatego z każdym dniem dążymy do tego aby być coraz lepszymi w naszej specjalizacji. Rynek kieruje się specyficznymi zasadami – jego znajomość wypracowana przez wiele lat praktycznego doświadczenia pozwala nam właściwie sugerować efektywne działania i strategie.

Nieruchomości są dla nas bardzo ważne ale naszą prawdziwą misją jest pełen spokój i relaks naszych Klientów.

Intencją powstania firmy była wysoko postawiona poprzeczka doskonałości – chciałyśmy stworzyć miejsce które zadba o każdego klienta na tak wysokim poziomie – na jakim my w idealnym przypadku chciałyśmy być obsługiwane. Miejsce, które naprawdę rozumie i troszczy się o potrzeby drugiego człowieka, w którym wszyscy słyszą zawsze prawdę i nic nie jest przed nikim ukrywane. Reputację budujemy latami – ma naprawdę o nią dbamy. 

Wybrałyśmy formę poleceń i rekomendacji jako główną formę dotarcia do naszych wspaniałych Klientów. Bardzo będzie nam miło jeżeli otrzymamy informację skąd dowiedziała się Pani / Pan o naszej Agencji.
Dążymy nieustannie do ciągłego ulepszania już działającego bardzo dobrze – procesu obsługi i wsparcia – nawet najtrudniejszych transakcji z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. 

Oferujemy najwyższe standardy obsługi transakcji sprzedaży, kupna i wynajmu. Dysponujemy obszerną wiedzą i ogromnym doświadczeniem.
Wybieramy tylko określoną ilość nieruchomości, którymi możemy zając się na 100% naszych możliwości.

Nasi Klienci doświadczają pełnego spokoju oraz mogą zaufać, że wszystkie kwestie dotyczące całego procesu są zrealizowane na najwyższym możliwym poziomie – całkowicie uczciwie. Dowodem naszych standardów są opinie i referencje otrzymane przez ponad 25 lat intensywnej pracy.

Nasza obietnica ( poparta ogromną ilością pozytywnych ) referencji to :

  • jakość 
  • zaangażowanie
  • 100% rzetelności i uczciwości
  • potrafimy sprzedawać domy i mieszkania zachowując pełną poufność ich właścicieli
  • obszerna wiedza ekspercka i prawna
  • szeroka sieć kontaktów i filozofia otwartej współpracy – wszystko dla najwyższego dobra Klientów – dla osiągnięcia maksymalnie pozytywnego rezultatu – zaangażujemy maksymalnie nasz czas i uwagę aby porozumieć się, ustalić fakty, doprecyzować umowę, wynegocjować rozwiązania w duchu win/win
  • potrafimy pracować nawet w Niedziele i Święta -jeżeli tego wymaga najwyższe Dobro transakcji – angażujemy się na 100%
  • największą radość sprawia nam usłyszeć, że współpraca z nami przypomina spacer w ciepły letni dzień – zero zmartwień – maksymalny rezultat.
  • jesteśmy szczególnie rekomendowane dla osób, które cenią spokój i wolą przekazać całą pracę i wszystkie detale transakcji w zaufane ręce – a do tej pory zaufali nam najwięksi przedsiębiorcy, profesjonaliści, prawnicy, lekarze, sportowcy, całe wielopokoleniowe rodziny oraz osoby, które przede wszystkim cenią sobie całkowitą anonimowość

Borawska & Kollat Agencja Nieruchomości sp. c.

ul. Mickiewicza 37 lok. 58 
01 -625 Warszawa – Żoliborz

email : biuro@borawskakollat.pl

NIP: 5252812823

REGON: 385273685

Małgorzata Borawska
tel. +48 501 131 775

Karolina Kollat
tel. +48 570 769 769

Call Now Button