Do sprzedania 1/2 domu ul. Czarnieckiego Żoliborz Oficerski UNIKAT ! PEREŁKA !
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!
Do sprzedania 1 piętro i poddasze wspaniałego przedwojennego 2-lokalowego domu ( z 1929 r.) przy ul. Czarnieckiego w najpiękniejszej części Starego Żoliborza.
Powierzchnia całkowita nieruchomości to 140 m2 ( wymiary z aktualnego stanu po inwentaryzacji !), pow. użytkowa w kw to 109,81 m2.
W skład nieruchomości wchodzą:
– pokój dzienny z wyjściem na TARAS 12,5 m2 z widokiem na piękną zieleń (w otoczeniu ogrodów )
– kuchnia osobna z wejściem z hallu, jest z niej również przejście do pokoju dziennego
– przestronna sypialnia z wejściem z pokoju dziennego
– druga sypialnia – obecnie pokój dziecięcy – z pięknym widokiem na aleję drzew i równie piękną architekturę tej urokliwej uliczki
– łazienka z wanną 
– toaleta
– hall z oknem i wyjściem na balkon ( od Czarnieckiego)
2 piętro:
– pokój ( bez skosów), który obecnie pełni funkcję gabinetu – z tego pokoju jest wyjście na drugi, mniejszy taras ( widok na Czarnieckiego)
– bardzo duże pomieszczenie dwustronne (poddasze ) z możliwością wydzielenia w nim dwóch osobnych sypialni to pomieszczenie jest obecnie w stanie surowym – z wymienionymi instalacjami 
– łazienka z pralnią, obecnie jest to pralnia, ale jest pełne przygotowanie pod wannę, umywalkę i wc).
Jest również jeszcze najwyższy poziom z nieużytkowym poddaszem – to dodatkowe miejsce do przechowywania świetna alternatywna dla piwnicy !
Budynek jest w świetnym stanie technicznym, nie wymaga remontów – nowy dach, elewacja, instalacje, izolacje wszystko w ostatnich latach było wyremontowane. Dom jest bardzo spójny z dawną przedwojenną żoliborską stylistyką.
W mieszkaniu 4 lata temu był przeprowadzony generalny remont w tym wymienione były wszystkie instalacje, elektryka, hydraulika, instalacja grzewcza łącznie z nowym piecem gazowym dwu-funkcyjnym.
Do mieszkania prowadzą piękne drewniane schody.
W samym mieszkaniu również drewniane schody między kondygnacjami z nowoczesnym przeszkleniem z boku stanowiącym również zabezpieczenie dla dzieci.
W mieszkaniu są drewniane nowe okna, zachowana stara podłoga – wnętrza eklektyczne, przepełnione artyzmem, bardzo, bardzo klimatyczne, z duszą 🙂
Właściciel posiada projekt przygotowany przez architekta na podniesienie dachu z tyłu domu ( podobnie jak domy sąsiadów obecnie mają), rozważał, że jeśli będzie dalej mieszkał w tym domu to chciałby przeprowadzić taką zmianę tej przestrzeni na górze aby pokój poddaszowy przerobić na dwie pełnowartościowe, piękne sypialnie, przy okazji podnieść też dach w drugiej łazience gdyż jest ona również od strony ogrodu. 
Podział budynku jest jasny, każde mieszkanie ma osobną księgę wieczystą jest też osobna księga na części wspólne.
Właściciele sprzedawanego mieszkania mają do pełnej dyspozycji 1 i 2 piętro oraz strych domu wraz z tarasami i balkonem.
Piękny taras i dwupoziomowa pełna światła przestrzeń górna + strych jako alternatywa piwnicy są bardzo dużą powierzchnią całkowitą w pełni wystarczającą, na pewno też  wyjątkową.
Uliczka Czarnieckiego rozciąga się mniej więcej pomiędzy Placem Wilsona a Placem Inwalidów. Jest to równoległa do Mickiewicza cichutka uliczka, na której są piękne przedwojenne domy otoczone zielenią, a na samej ulicy ciągnie się szpaler drzew. Na tej uliczce mieści się tez sklepik z kawiarnią, na jednym jej końcu jest winiarnia, a na drugim końcu łączy się z Placem Inwalidów, jest tam poczta, sklep, restauracje.
Mieszkańcy kochają to miejsce również za ciszę, bliskość natury – poza wspomnianymi ogrodami i zielenią z tej uliczki wchodzi się do Parku Żeromskiego ze wspaniałym placem zabaw ukochanym placem wszystkich żoliborskich dzieci. Plac zabaw był modernizowany i przebudowywany, właśnie kończą się w nim prace więc wkrótce znów będzie niósł dzieciom dużo radości.
Sam Park jest tez bardo lubianym miejsce spacerów okolicznych mieszkańców. Poza tym Parkiem obok jest również Park Cytadela. To kolejne miejsce do długich spacerów. Ciut dalej jest zejście nad Wisłę, jest tam plaża, stadnina koni etc.
Obok domu w soboty w sezonie letnim jest organizowany Targ Śniadaniowy, można tam spróbować kuchni z różnych zakątków świata, a także kupić mnóstwo ciekawych rzeczy, od chleba przez świece z naturalnym woskiem po rośliny, owoce czy warzywa.
Dlaczego jeszcze warto wybrać ten zakątek Żoliborza na swój dom? Zapewne ze względu na KOMUNIKACJĘ: dla zmotoryzowanych: szybki wjazd z Czarnieckiego w Krasińskiego i stamtąd już na Wisłostradę – świetny dojazd do większości dzielnic, lub Mickiewicza do centrum w niecałe 10 minut.
Jeśli chodzi o komunikację miejską:
– 700 metrów ( 9 minut spacerem) do metra Plac Wilsona.
– jeszcze bliżej autobusy i tramwaje
Cena nieruchomości 3 600 000 PLN.
Zapraszamy do kontaktu.

Call Now Button