Do sprzedania dom wolnostojący ul. Munka – uliczka odchodząca od Hauke-Bosaka Żoliborz Oficerski 
TYLKO U NAS ! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ W NASZYM BIURZE!
Dom jest usytuowany w jednym z najbardziej cenionych miejsc do życia w Warszawie – na Żoliborzu Oficerskim na na jednej z najbardziej kameralnych zatopionych w zieleni uliczek ul. Munka powstałej w końcówce lat ’70.
Uliczka ta odchodzi od ul. Hauke-Bosaka, rozpościerającej się pomiędzy Parkiem Żeromskiego a Cytadelą.
Na Żoliborzu Oficerskim jak sama nazwa wskazuje, zamieszkiwali generałowie i oficerowie i wiele wybitnych artystów w tym Andrzej Wajda czy Witold Lutosławski.
Dom jest wolnostojący, o powierzchni całkowitej 259,4 m2 m2 wybudowany w 1977 roku.
Największe zalety tej oferty:
– TOP uliczka na Żoliborzu Oficerskim ! 
– narożna działka
– dom wolnostojący
– 2 tarasy (o powierzchniach 20 m2 i 30 m2) ze wspaniałym widokiem i dużą prywatnością !!
Wokół niska zabudowa przedwojennych domów, najbardziej malownicze uliczki w Warszawie, spójność architektoniczna.
– świetny dostęp do komunikacji – 5 minut spacerem do Metra, autobusu, tramwaju
– garaż na 1 auto + możliwość w prosty sposób zrobienia drugiego garażu z pokoju kominkowego usytuowanego obok garażu na parterze.
– “zdrowy dom” – suchy, dach w dobrym stanie, nie trzeba izolować domu nie ma wilgoci. Nie ma typowej piwnicy bardzo głębokiej pod ziemią – piwnica i pokój kominkowy są 3,4 schodki poniżej poziomu gruntu to duży plus.
Dom składa się z 4 kondygnacji:
– niski parter o powierzchni 81,5 m2 – znajduje się na nim garaż na 1 auto, pokój kominkowy ( można go zaaranżować jako pokój rekreacyjny, zrobić tam siłownię, część spa lub biurową jak również garaż na drugie auto);
– wysoki parter 78,5 m2 – pokój dzienny z kuchnią i jadalnią, z którego jest wyjście na 13 m2 balkon usytuowany od południa, sypialnia z balkonem 5,3 m2, duży pokój kąpielowy ( łazienka z dużym oknem);
– 1 piętro 60,8 m2 – 3 sypialnie, dwie z nich z balkonami a trzecia z wyjściem na duży taras 21 m2 z pięknym widokiem, na tym poziomie jest również druga bardzo duża łazienka z oknem;
– poddasze 38,6 m2 – to bardzo klimatyczna, dobrze doświetlona, wysoka przestrzeń, którą można podzielić na dwie sypialnie i tym samym uzyskać siódmy pokój ( szóstą sypialnię). Z poddasza jest wyjście na drugi, jeszcze większy 30-metrowy taras.
Wokół domu jest niewielki ogródek, jednakże tarasy wspaniale spełniają rolę ogrodu, dodatkowo zapewniając niezwykłe widoki na zieleń, piękna roślinność, przestrzeń i dachy żoliborskich willi. Dodatkowo jest to bardzo prywatna przestrzeń, nikt nie zagląda w okna, bardzo kameralnie i intymnie.
W najbliższej okolicy sklepiki, świetne restauracje ( np. Da Aldo, Trattoria Prima Pasta), cukiernie ( Kukułka etc.), piekarnie ( Cała w mące), kino Wisła, Plac Wilsona (stacja Metra), blisko domu jest organizowany Targ Śniadaniowy. Są ścieżki rowerowe.
W 10 minut spacerem dojdziemy nad Wisłę, a także na korty tenisowe ( Spójnia) i do stadniny koni.
Szybki zjazd w Wisłostradę, na Trasę S8.
Do centrum dojazd w 10 minut – Stary Żoliborz to idealny kompromis dla najbardziej aktywnych, którzy zarazem cenią sobie naturę i chcą zamieszkać w spokojnym, urokliwym zakątku tak samo niezwykłym niemalże o każdej porze roku.
Cena 5 270 000 PLN.
Zapraszam serdecznie do obejrzenia nieruchomości.
Karolina Kollat 570 769 769

Call Now Button