REZERWACJA 4 pokoje 75,36 m2 Stary Żoliborz ul. Dziennikarska 
Wyjątkowa oferta w wyjątkowej lokalizacji Żoliborz Dziennikarski Willowa zabudowa, w otoczeniu zieleni, cisza i spokój oraz piękny widok a to wszystko 7 MINUT OD METRA PLAC WILSONA !!
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ W NASZYM BIURZE !!

Mieszkanie jest niezwykle klimatyczne, BARDZO CICHE, niezwykle wysokie 330 cm (!), pięknie doświetlone -płd-wsch. dosłownie otoczone zielenią – okna wychodzą głównie na ogród i zieleń.
Znajduje się na 1 piętrze w bardzo kameralnej 2- piętrowej kamienicy z cegły z 1955 roku. W kamienicy jest tylko 10 mieszkań. Teren ogrodzony, domofon.
Mieszkanie ma 75,36 m2 a w jego skład wchodzą:
– pokój dzienny o powierzchni 24 m2
– sypialnia, do której jest wejście z pokoju dziennego Ok 13 m2
– osobna widna kuchnia 8 m2
– duża pięknie doświetlona niezależna sypialnia Ok 14 m2
– nieduży pokój pełniący obecnie funkcję gabinetu 6 m2
– łazienka z wc 4,3 m2
– hall

W dużym pokoju kominek.
Do mieszkania przynależy piwnica 5,5 m2.
Mieszkanie nie posiada balkonu jednakże rekompensuje to możliwość korzystania z ogrodu za domem ( powierzchnia Ok. 130 m2), do którego dostęp mają wyłącznie mieszkańcy budynku, zwyczajowo części ogródka po 30 m2 służą do indywidualnego korzystania i zagospodarowania poszczególnym mieszkańcom.
Do właścicielki mieszkania należy jedyny na posesji garaż wolno stojący – dodatkowo płatny 50 tys. zł. [nieobligatoryjnie]. Na terenie posesji nie ma innych miejsc parkingowych.
TOP LOKALIZACJA !!
Stary Żoliborz to miejsce gdzie po prostu wspaniale się mieszka. Jest to najmniejsza i najbardziej zielona dzielnica Warszawy, z przedwojenną architekturą, genialną infrastrukturą ( małe sklepiki, piekarnie, restauracje, knajpki, w ciepłe dni w weekendy organizowany jest tu targ śniadaniowy) a także doskonałą komunikacją – mamy dostęp w przeciągu 7 minut do Metra ( a nim w 7 minut dojedziemy do Centrum), tramwaju, autobusu.
Dla osób zmotoryzowanych 3 minuty zajmie dojazd do Wisłostrady, dzięki czemu można stąd dojechać komfortowo w większość miejsc w Warszawie.
W odległości 2-10 min. pieszo: parki i tereny rekreacyjne z nowoczesnymi placami zabaw, ogródki działkowe, basen, korty tenisowe, mini golf, jazda konna, trasy rowerowe, przedszkola, żłobki, szkoły, biblioteki, ośrodek zdrowia, sklepy, restauracje, kawiarnie, urząd dzielnicowy, plaża nad Wisłą, kino Wisła, teatr Komedia.

Mieszkanie spółdzielcze- własnościowe z założoną księgą wieczystą.
Grunt uregulowany w użytkowaniu wieczystym.
Opłata za czynsz z funduszem remontowym i użytkowanie wieczystym 1289 PLN.
Mieszkanie do odświeżenia, część okien PCV, część drewnianych.
Na podłodze parkiet drewniany w jodełkę.
Wymienione piony grzewcze i wodno-kanalizacyjne.
Mieszkanie ma wiele możliwości przebudowy.
Zapraszam do obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości.
Karolina Kollat 570 769 769

Call Now Button