Karolina Kollat 570 769 769Do wynajęcia piękny przedwojenny dom + dwa budynki z nią połączone na siedzibę firmy tuż obok Placu Lelewela Stary Żoliborz.
Do wynajęcia dom stanowiący połowę bliźniaka z lat ’30 oraz dwa budynki znajdujące się na posesji – całość połączona ze sobą – o łącznej powierzchni ok. 700 m2.
Budynek w latach 1999/2001 przeszedł modernizacje z wymianą instalacji, tynków, dachu, stolarki okien i drzwi, był też rozbudowany. Później był odświeżany i na bieżąco amortyzowany.
Jest dostosowany na cele prowadzenia działalności. Posiada system alarmowy.
W większości pomieszczeń zamontowana jest KLIMATYZACJA.
Oprócz wielkości i ilości przestrzeni wyróżnia go TOPOWA LOKALIZACJA usytuowanie na pięknym, perfekcyjnie skomunikowanym, pełnym zieleni STARYM ŻOLIBORZEM pomiędzy dwoma dużymi ulicami Słowackiego i Mickiewicza.
Kolejna zaleta jest DOSKONAŁA KOMUNIKACJA – metro plac Wilsona lub Marymont ok. 8 minut spacerem, obok również tramwaje i autobusy.
Ten dom jest idealną alternatywą dla pracy w biurowcu – bardzo duża ilość gabinetów dla Państwa komfortu pracy, otoczenie zieleni i willowej zabudowy w TOP LOKALIZACJI jaką jest Stary ŻOLIBORZ.
W wiosenno-letnim sezonie można usiąść z laptopem w ogrodzie, na tarasie lub wspaniałym ogrodzie na dachu (!!) a każdy ma dla siebie odpowiedni dużo wygodnego miejsca do pracy.
Główny budynek to bardzo duży dom o 1 kondygnacji podziemnej i 3 kondygnacjach naziemnych:
– na parterze ( wysokość 3 m) : duża recepcja z kominkiem 26,2 m2, hall ( poczekalnia) 11,5 m2 dwa duże gabinety 26,5 i 19 m2 z magazynkiem 2,2 m2, toaleta
– półpiętro ( wysokość 2,8 m) dwa gabinety o pw. 15,7 m2 i 17 m2. Na tym poziomie jest jeszcze garaż na dwa auta jedno za drugim oraz korytarz – łącznik z budynkami gospodarczymi dotąd przeznaczonymi na duże sale konferencyjne
– 1 piętro ( wysokość 3,12 m) 3 duże gabinety 25 m2, 25,5 m2 raz 23 m2 – obecnie jeden z nich przedzielony na dwa mniejsze, 2 łazienki, hall, duży piękny TARAS
– poddasze – duży open space 90 m2, dwa małe pomieszczenia 7 m2 i 2,8 m2 oraz hall
– część podziemna – duża kuchnia, pomieszczenia magazynowe, toaleta.
2 BUDYNKI GOSPODARCZE:
– pierwszy budynek to duży open space 60 m2, pomieszczenie gospodarcze 7 m2 i toaleta, na dachu tego budynku urządzono OGRÓD NA DACHU – pełna zieleni przestrzeń z pięknym widokiem na ogrody Starego Żoliborza.
– drugie to dwukondygnacyjny budynek – na każdym piętrze duży open space 50 m2, na obu piętrach wc i magazynek oraz mała przestrzeń na mały aneks socjalny. Budynki gospodarcze są pięknie doświetlone – w każdej sali cała jedna ściana okien – są bardzo ciche to idealne miejsca na sale konferencyjne, szkoleniowe, naukowe etc.

Na terenie działki jest garaż dwustanowiskowy, jedno miejsce na posesji przy bramie oraz 3 miejsca na terenie ogródka. Łącznie to ok. 5-6 miejsc postojowych, dodatkowo można parkować auta wzdłuż ulicy.

Żoliborz to idealne miejsce na siedzibę firmy. Świetnie skomunikowany, prestiżowa lokalizacja, cisza, zieleń, przedwojenna willowa zabudowa – to miejsce dla wymagających i aktywnych.
Swoje siedziby ma tutaj wiele firm.
Do wynajęcia tylko długoterminowo – umowa na min. 3 lata !
Cena najmu 42 zł / m2 + VAT. Dodatkowo opłaty za media. Karolina Kollat 570 769 769

Call Now Button