Do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie  w  jednej z nielicznych ,zachowanych kamienic z początków XIX wieku w Warszawie ,  usytuowanej w prestiżowej lokalizacji przy Trakcie Królewskim,przy ul.Okólnik.
 Mieszkanie ma 43,27 m2 , znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowej kamienicy. Mieszkanie dwustronne, przestronne,składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na niewielki balkon, sypialni, łazienki z prysznicem i przestronnego holu, (pokój dzienny z aneksem kuchennym od ulicy, sypialnia od strony dziedzińca) . Wysokość mieszkania -360 cm.W mieszkaniu dwie duże wbudowane szafy
W 2011 roku przeprowadzono w lokalu kapitalny remont .
Miesięczna opłata administracyjna-690 zł.

Historia budynku:
Kamienica należąca do księżnej L. Czartoryskiej powstała w 1911-12 roku prawdopodobnie wg. projektu Henryka Juliana Gay, autora stojącej obok kamienicy Biblioteki Ordynacji Krasińskich. Fragment miasta, gdzie znajduje się kamienica był przed II wojną światową elegancką dzielnicą elit, gdzie obok luksusowych kamienic wznosiły się reprezentacyjne budynki użyteczności publicznej.
W 2013 roku zakończono rewitalizację wnętrz oraz odrestaurowano wewnętrzny dziedziniec i wejścia do klatek. Przeprowadzone prace były adaptacją estetyki lat 20. XX wieku.

Call Now Button