Przedstawiam do sprzedaży bardzo przytulny dom na Starej Ochocie.
Lokalizacja:
dom położony w bliskim sąsiedztwie biznesowego centrum Warszawy, Pól Mokotowskich oraz warszawskich Filtrów. W niedalekiej odległości dobre szkoły, przedszkola, teatr, sklepy, usługi. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, do najbliższej stacji metra ok. 1,5km.
Opis budynku:
dom w zabudowie bliźniaczej zbudowany w 1924r, podpiwniczony, po remoncie kapitalnym w latach 2005-2006. Ostatnio wymieniono piec gazowy. Media miejskie, ogrzewanie własne gazowe.
Dom składa się z 4 poziomów:
Suterena: powierzchnia całkowita ok.70m2, wysokość 2,5m. Znajdują się tu: pokój wypoczynkowy/telewizyjny o powierzchni ok.35m2, piwniczka na wina o stałej temperaturze, pokój 11m2,, kotłownia, sauna, pralnia oraz toaleta.
Parter: powierzchnia ok.70m2, wysokość kondygnacji 3m. Przestrzeń otwarta, składa się z obszernego holu wejściowego, kuchni ok. 14m, salonu ok. 40m  z którego wychodzimy na taras 10m oraz toalety. 
I piętro: powierzchnia ok. 70m, pomieszczenia wysokie ze skosami, są tu trzy duże sypialnie, łazienka z oknem ok. 5m, osobno toaleta.
Poddasze o powierzchni 35m znajduje się tu sypialnia z łazienką i garderoba.
Jest możliwość zaparkowania na terenie działki 1-2  małych samochodów( jeden za drugim). Oferta bardzo ciekawa, polecam.

Call Now Button