OPIS NIERUCHOMOŚCI: 

Prezentujemy Państwu jedyny taki dom wolnostojący znajdujący się na Wilanowskich Zawadach.
Nieruchomość usytuowana na osiedlu zamkniętym z ogromną działką oraz ekspozycją która zapewnia świetnie doświetlenie słoneczne, ciszę i intymność. 

Całość zaprojektowana przez znane studio architektoniczne które zadbało o wysoki poziom estetyki i funkcjonalności. Piękne, jasne i modernistyczne wnętrze, duże okna, idealnie wydzielone strefy, nowoczesne rozwiązania to tylko część atutów które widać gołym okiem.
Dom wyposażony jest również w podgrzewane podłogi, rekuperacje, podwieszane sufity, okna 3-szybowe oraz jest bardzo dobrze docieplony.

W domu dominuje styl minimalistyczny, tworzący tym samym wnętrze pełne harmonii, ładu i porządku. 

 
Warto również wspomnieć o tym, że cały dom został wykończony w estetycznej kolorystyce, gwarantując spójność całej nieruchomosci. W nieruchomości postawiono  na jakość,  a jasne i przytulne przestrzenie wywołują pozytywne emocje i sprzyjają atmosferze relaksu. Użyte we wnętrzu materiały ujmują delikatnoscią, z którą stylowo kontrastuje nieco surowa forma.
Na podłodze położony został gres, dzięki czemu możliwe było zastosowanie w całym domu ogrzewania podłogowego.
Atutem nieruchomości jest również duży garaż na 2 samochody(przed domem można postawić dodatkowych pare pojazdów)

Bogato zagospodarowana działka z idealną ekspozycją, jacuzzi oraz oczkiem wodnym zadowoli najbardziej wymagających klientów! Z salonu jest wyjście na duży, dobrze nasłoneczniony taras, gdzie możemy relaksować sie w wolne dni. 

Cena domu może uwzględniać wyposażenie, widocznie na zdjęciach. 

OPIS POMIESZCZEŃ:

I PIĘTRO

– wiatrołap 4,96 m2
– garderoba 3,26 m2
– hol 14,90 m2
– kuchnia 19,19 m2
– spiżarnia 3,08 m2
– jadalnia 18,59 m2
– salon 35,42 m2
– korytarz 6,26 m2
– pomieszczenie techniczne 4,73 m2
– garaż 45,81 m2
– pralnia 7,23 m2
– łazienka 6,93 m2
– gabinet 14,39 m2

II PIĘTRO

– garderoba 3,2 m2
– pokój 12,29 m2
– pokój 14,32 m2
– łazienka 5,85 m2
– sypialnia 16,01 m2
– łazienka 9,64 m2
– garderoba 7,75 m2
– korytarz 7,06 m2
– schody 6,07 m2

OPIS LOKALIZACJI:

Prestiżowe osiedle domów jednorodzinnych położone w części willowej Warszawy. Niska i kameralna zabudowa, spójna z graniczącym krajobrazem Rezerwatu, tworzy bez wątpienia jedno z najlepszych miejsc w stolicy do życia i odpoczynku. Projekty domów oraz aranżacji osiedla zostały zrealizowane przez jednego z najwybitniejszych architektów w Polsce. Na osiedlu znajduje się plac zabaw oraz boiska do gier drużynowych. Dookoła liczne tereny zielone, wyjątkowa i bogata natura, dzięki czemu możemy zrelaksować sie na spacerach czy przejażdżkach rowerowych. 

Call Now Button