Do sprzedania wyjątkowy apartament ul. Topiel Powiśle Piano House
W cenie apartamentu 8,5 m2 schowek na piętrze – niezwykle pojemny, jest dużą wygodą i rzadkością – i 2 duże komórki lokatorskie !!
Oferta dostępna tylko u nas na wyłączność w naszym biurze !

TOP BUDYNEK:
Piano House to jedna z najbardziej cenionych, prestiżowych, niezwykle stylowych inwestycji na Warszawskim rynku nieruchomości. Budynek powstał w 2014 roku, ma tylko 68 mieszkań i 5 pięter – jest kameralny, z całodobową recepcją, starannie zaprojektowanym, zadbanym patio.
Forma budynku powstała z naturalnych materiałów takich jak piaskowiec, granit, drewno, szkło, metale szlachetne, a sama bryła jest w pięknym stylu modernizmu międzywojennego z częściami wspólnymi nawiązujacymi do stylu art deco.
Ściany szczytowe budynku zaprojektowane w kształcie klawiatury fortepianu – są znakiem rozpoznawczym tej inwestycji.

TOP APARTAMENT:
Właściciele wybrali go jako jedni z pierwszych na etapie powstawania inwestycji – wybrali najlepsze usytuowanie w budynku, z bardzo komfortowym rozkładem, najwyższe z dostępnych – aż 3 metry wysokości ( w inwestycji wysokość apartamentów jest od 2,6 do 3 m2) a także nieocenione dodatki w postaci schowka czy komórek.
Apartament powstał po połączeniu dwóch mniejszych apartamentów dzięki czemu uzyskano przestrzeń ponad 109 m2 a na piętrze mamy tylko jednego sąsiada.
Apartament jest usytuowany na 3 piętrze.
Mieszkanie ma doskonały rozkład, jest dwustronne ( dwie sypialnie wychodzą na płn.-wsch., natomiast pokój dzienny, kuchnia i główna sypialnia wychodzą na płd.-zach.
Duże panoramiczne okna, dwie loggie, usytuowanie oraz przestrzeń przed oknami z każdej strony czynią nieruchomość bardzo jasną.
Unikatowy jest również widok – z jednej strony możemy spędzać czas na loggii z widokiem na zieleń – Skwer Fijewskich, z drugiej strony na patio i w oddali na ul.Topiel.
W skład apartamentu wchodzą:
– Pokój dzienny z balkonem z piękną biblioteką, za którą jest obecnie mały gabinet ( nie ma go na zdjęciach – to dodatkowe pomieszczenie – ukryta niespodzianka), można zrobić tam garderobę, powiększyć bibliotekę lub wykorzystać to w jeszcze inny sposób
– z pokoju dziennego jest wejście do kuchni, widnej, z duża ilością szafek i miejsca do przechowywania,
– Sypialni master z dużym balkonem, z dużą szafą w zabudowie
– Sypialni dziecięcej z własną, pojemną garderobą
– Pokoju, który obecnie pełni funkcję gabinetu
– Dużej łazienki z prysznicem
– Osobnej toalety
– Hallu z dużymi szafami
Ogromną zaletą jest również bardzo duży 8,5-metrowy schowek usytuowany na tym samym piętrze do wyłącznego korzystania. Oprócz schowka do mieszkania przynależą również 2 komórki lokatorskie ( jest to osobne wydzielone pomieszczenie tylko na te dwie komórki) o powierzchniach 5,24 i 6,92 m2.
W budynku jest również rowerownia.

Cena nieruchomości wraz ze schowkiem i komórkami wynosi 3 780 000 PLN.
Dodatkowo płatne podwójne miejsce postojowe na dwa samochody ( parkowane obok siebie) w cenie 120 000 PLN.

TOP LOKALIZACJA:
W otoczeniu budynku: Elektrownia Powiśle, BUW, Centrum Nauki Kopernik, Bulwary nad Wisłą, Park Kazimierzowski.
5 minut spacerem do Metro Centrum Nauki Kopernik
10 minut spacerem na Stare Miasto czy Nowy Świat.
Wokół mnóstwo knajpek, kawiarni, restauracji, cukierni.

Zapraszam do kontaktu: Karolina Kollat 570 769 769

Call Now Button