Do sprzedania UNIKAT Saska Kępa ul. Nobla segment + GARAŻ
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ W NASZYM BIURZE !!
TOP LOKALIZACJA na Starej Saskiej Kępie (10 min.do Centrum Warszawy) ul. Nobla w jej najbardziej kameralnej części na odcinku gdzie uliczka jest jednokierunkowa.
To przepiękna uliczka pełna zieleni i klimatycznych domów z jednej strony, z drugiej ciągnie się ogródek jordanowski pełen pięknej roślinności. Dom wybudowany w 1957 roku.
Dom został przez obecnych Właścicieli w pełni wyremontowany i odrestaurowany od piwnic aż po dach dom jest w bardzo dobrym stanie – do wprowadzenia !
Segment ma powierzchnię całkowitą ok. 170 m2, powierzchnia użytkowa to Ok 100 m2. Powierzchni działki 219 m2.
W skład nieruchomości wchodzą:
– parter ( wysokość ok 285 cm): pokój dzienny ze ścianą okien z przepięknym widokiem na zieleń, z wyjściem na taras i niezwykły, bardzo zielony, cichy i intymny ogród ( i słoneczny – usytuowany od strony zachodniej !) , otwarta kuchnia z dużym oknem z widokiem na ogródek z przodu domu, małą jednokierunkową w tym miejscu uliczkę Nobla i pieknie utrzymany pełen zieleni ogródek jordanowski zlokalizowany vis a vis domu. Na tym poziomie jest jeszcze toaleta.
– pierwsze piętro ( wysokość 3 metry !) a na nim: duża sypialnia, pokój dziecięcy oraz duża łazienka z wanną i prysznicem,
– poddasze z przestronnym 20-metrowym pokojem z małym, uroczym kominkiem może pełnić funkcje zarówno pokoju dla dziecka jak i gabinetu, jest też łazienka z prysznicem oraz duży schowek
– przyziemie gdzie jest duże pomieszczenie z sauną, obok jest kolejna łazienka z prysznicem, duża pralnia i jeszcze jedno pomieszczenie mogące pełnić funkcje spiżarni/ piwniczki na wino/ garderoby.
Co wyróżnia ta ofertę:
– WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – z jednej strony ogrody domów usytuowanych między uliczkami Nobla a Styki, z drugiej ogródek jordanowski  – BRAK SĄSIADÓW zaglądających w okna, intymność, natura, cisza !
– Dom jest w pełni wyremontowany łącznie z dachem, elewacją, instalacjami, fundamentami – to ogromna oszczędność czasu dzięki czemu nie trzeba robić długotrwałego remontu, zamiast tego można się po prostu wprowadzić i mieszkać
– dom z dobrym rozkładem w odległości kilku minut od centrum, ze świetną komunikacją i doskonałą infrastrukturą – to idealna alternatywa do mieszkania czy apartamentu-  nadal jesteśmy prawie w centrum miasta a mamy własny kawałek ziemi i piękny ogród, na którym można spędzać miło czas, zrobić grilla z przyjaciółmi na tarasie a w tym czasie dzieci mogą bawić się w ogrodzie. 
– słoneczny ogród od strony zachodniej
– GARAŻ
Na Saskiej Kępie w takiej lokalizacji domy rzadko się pojawiają na sprzedaż. Dlatego z radością zapraszamy ( nowa oferta!)  już w to lato możecie Państwo cieszyć się odpoczynkiem we własnym ogrodzie skąd tylko 5 minut spacerem zajmie dojście do Parku Skaryszewskiego, ulicy Francuskiej i okolicznych knajpek, restauracji, cukierni, sklepików.
W okolicy liczne przedszkola i szkoły w tym Liceum Francuskie, liceum im. Prusa etc.
Świetna komunikacja: tramwaj, autobus, metro.
Cena nieruchomości wraz z garażem 4 500 000 PLN
Zapraszam Karolina Kollat 570 769 769

Call Now Button