Do sprzedania UNIKAT !! Saska Kępa – APARTAMENT W KORONACH DRZEW – trójstronny otoczony zielenią penthouse w najpiękniejszej części starej Saskiej Kępy.
(ZDJĘCIE UL. OBROŃCÓW TO PRZYKŁADOWE ZDJĘCIE PIEKNEJ ZABUDOWY STAREJ SASKIEJ KĘPY – TO NIE TA NIERUCHOMOŚĆ!)
Unikatowa nieruchomość:
– 132,15 m2 -genialny układ pomieszczeń: 4 pokoje, osobna kuchnia, 2 łazienki, podział na część dzienną i prywatną
– 20- METROWY TARAS !! z cudownym widokiem
– prawie 11-METROWA LOGGIA
– tylko 4 sąsiadów
– ostatnie piętro Z WINDĄ !!
– TRÓJSTRONNY ROZKŁAD z każdej strony zieleń, starodrzew, przepiekne ogrody
– CAŁKOWITA CISZA
– 19 m2 piwnica
– WYSOKIE 290 cm
– bardzo widne, słoneczne.
Nie ma drugiej takiej nieruchomości – oferta dla najbardziej wymagających osób, które chcą mieszkać w mieście w bliskości doskonałej infrastruktury jaką posiada Saska Kępa ( ulica Francuska, na której jest mnóstwo knajpek, cukierni, sklepików, restauracji), metra, świetnych szkół jak Liceum Francuskie na Walecznych etc. z doskonałym dojazdem do centrum. Kilka minut spacerem przepiękny Park Skaryszewski – w 2009 uzyskał tytuł Najpiękniejszego Parku w Polsce oraz trzecią lokatę w konkursie Najpiękniejszy Park w Europie.
Mimo umiejscowienia w samym sercu miasta, wokół niezwykła cisza, przepiękna zieleń -starodrzew, ogrody , niska zabudowa domów i kamienic w odpowiedniej odległości co w połączeniu zapewnia pełną intymność – można po całym dniu pracy z rodziną czy ulubioną książką cudownie spędzić czas na tarasie z bajkowym widokiem a w tle słychać jedynie śpiew ptaków.
Cena nieruchomości 1 mln EUR ~ 4,5 mln PLN.
Zapraszam do kontaktu: Karolina Kollat 570 769 769

Call Now Button