:: Krótko:
Mokotów, Sadyba | unikalny dom o powierzchni ok. 130 m2, po generalnym remoncie przed kilkoma laty, wykończony od podstaw według indywidualnych projektów, stylizowany na lata 60. i 70. | 2 sypialnie + gabinet | 3 łazienki | magiczny, prywatny ogród z roślinnością zieloną przez cały rok

:: Dla kogo?
Dla miłośników designu i pięknych, wyjątkowych wnętrz.
Dla bardzo wymagającego singla, pary, a także niedużej rodziny (2+1 lub 2+2) ceniącej zieloną, spokojną okolicę, prywatność, a zarazem bardzo dobre połączenie z centrum miasta oraz bliskość szkół międzynarodowych (Brytyjskiej i Francuskiej).

:: Atuty?
Mimo niedużych rozmiarów fakt, iż cała powierzchnia domu rozkłada się na jednym poziomie daje niesamowite poczucie przestrzeni. Wyraźny podział na strefy dzienne i prywatne.
Ponadto, sypialnia master ulokowana jest w jednej części domu, a pozostałe pokoje (sypialnia dziecięca/gościnna oraz gabinet) są położone w drugim skrzydle. Dzięki temu mieszkańcy mogą czuć się swobodnie w swojej strefie, a jednocześnie spotykać się w sercu domu, czyli pięknym salonie czy na tarasie i w ogrodzie.
Dom jest o tyle nowatorski w swoim układzie, że ogród jest jego centralnym punktem.

:: Rozkład:
– Przestronny, bardzo klimatyczny salon z kominkiem, podzielony na część wypoczynkową z wydzieloną biblioteką oraz na część jadalnianą, Olbrzymie przesuwne okno HS daje wrażenie otwarcia pomieszczenia na ogród.
– Funkcjonalna, widna kuchnia z wyspą otwarta na salon i jadalnię, wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD.
– Wiatrołap oraz osobne pomieszczenie spełniające funkcję garderoby wejściowej, a także spiżarni.
– Sypialnia master z własną łazienką en suite z wanną (toaleta zamykana za drzwiami).
– Duża druga sypialnia / gabinet / pokój gościnny z własną łazienką. Pomieszczenie powstało z połączenia dwóch pokoi, stąd jego ponadstandardowy rozmiar.
– Przestronna garderoba z oknem, przerobiona z pokoju.
– Dodatkowy pokój z dużą szafą gospodarczą w zabudowie (z pralnią), pełniący obecnie funkcję gabinetu i pokoju gościnnego.
– Słoneczny taras oraz zadbany kameralny ogród z miejscem do odpoczynku i rekreacji, w tym z małą sadzawką do złapania ochłody w upalne dni.

:: Co w okolicy?
Dom położony w bardzo spokojnej i bezpiecznej okolicy, z dala od ruchliwych dróg. Doskonała lokalizacja zapewniająca łatwy dostęp do wszelkich możliwych usług (m.in. przedszkola, szkoły, sklepy, ośrodki zdrowia, apteki, restauracje) w zasięgu spaceru. Centrum handlowe Sadyba Best Mall w odległości kilkuset metrów. W kilka minut dojdziemy również do miejskiego parku Stanisława Dygata oraz Fortu Czerniaków. Niewiele dalej znajduje się klimatyczny Skwer Starszych Panów oraz Jeziorko Czerniakowskie.

:: Jak z komunikacją?
Bezproblemowa 10-15 minutowa komunikacja samochodem z centrum miasta. Przystanek autobusowy w odległości kilkudziesięciu metrów.

Call Now Button