Zamieszkaj w spokojnej willowej części Bielan w kameralnym  8 lokalowym budynku z 2016 r. na granicy Żoliborza i Bielan.

Sprzedam luksusowy, trzypokojowy apartament 107,87m w otulinie zieleni z loggią 14,4m oraz z zielonym tarasem na dachu budynku 154m z widokiem na panoramę Warszawy.

Apartament znajduje się przy ul. Chlewińskiej 8A a z widokiem na Dolinkę Marymoncką, tuż przy Parku Stawy Kellera. Zlokalizowany 550m (7min piechotą) od stacji metra „Słodowiec” na drugim (ostatnim) piętrze w  prestiżowej, cichej i spokojnej części Bielan w sąsiedztwie Kępy Potockiej i Lasku Bielańskiego.
Naprzeciwko nie ma wysokich budynków co daje nam poczucie przestrzeni.

Apartament z dwoma sypialniami 14m, 9,6m, (z łatwością można wydzielić dodatkowa trzecią sypialnię), salonem 41m ze świetlikiem w suficie, dużą jasną kuchnią 10,20m przedzieloną z salonem oszkloną ścianką przesuwną (możliwość zainstalowania widy do przesyłania posiłków na taras), łazienką z wanną i prysznicem 6,2m, łazienką z prysznicem 3,5m.
Apartament jest bardzo jasny i słoneczny z zachodami słońca w części salonowej.
Wysoki standard wykończenia

Zapraszam na wirtualny spacer z wejściem na taras z poziomu loggi:
https://my.treedis.com/tour/1efe581e

Do lokalu przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne – 100 tyś zł oraz komórka lokatorska o powierzchni 3,1m w cenie.

Apartament usytuowany jest w ustronnym miejscu i znajduje się w doskonałej lokalizacji. Ścieżką rowerową, możemy dojechać do Lasku Bielańskiego (700m), na Kępę Potocką (1700m) oraz Puszczy Kampinowskiej. Takie sąsiedztwo pozwoli na spacery oraz rodzinny wypoczynek.

W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola i obiekty sportowe. Niedaleko zlokalizowane są także centra handlowe (Arkadia, Klif, Ikea, Factory Outlet i wiele innych) oraz Lidl, Biedronka.

– stan prawny: własnościowe z k.w.
– apartament do wprowadzenia,
– wysokość czynszu – ok. 1680 zł/miesiąc
– podatek od nieruchomości – 535 zł /rok
– istnieje możliwość zrobienia 3 sypialni
– w pobliżu obwodnica Warszawy (S8).

Polecam ten niepowtarzalny, kameralny apartament wymagającym klientom!

Zapraszam na prezentację.

Call Now Button